Esseliv – naturalnie na wątrobę

Spośród wszystkich organów to właśnie ona jest największa. Pełni też szereg istotnych dla organizmu funkcji. Wątroba, bo o niej mowa, to swoisty filtr, który reguluje pracę wielu układów, w tym pokarmowego. Dlatego warto wiedzieć, jak o nią dbać.

Gdy dieta to za mało
Odpowiednia dieta bardzo często wystarcza, by wątroba była w dobrej kondycji. Tym bardziej, że posiada ona niezwykłe zdolności  regeneracji. Zdarza się jednak, że zachodzące w niej procesy niszczenia przewyższają regeneracyjne. Wówczas warto sięgnąć po esseliv. Już od pierwszej tabletki wspomaga pracę wątroby i wspiera jej odbudowę.

Tylko naturalne składniki
W suplemencie esseliv znajdziemy wyłączne naturalne składniki. Są to fosfolipidy sojowe oraz wyciąg z ostryżu długiego. Połączone w warunkach laboratoryjnych, skutecznie uzupełniają uszkodzone błony komórkowe i wspomagają trawienie zgromadzonych tłuszczów.

W towarzystwie ziołowych herbatek
Zioła to zawsze doskonały sposób na dbanie o organizm. Warto jednak pamiętać, że ich skuteczność wymaga systematycznego stosowania, a pierwsze efekty widać z reguły po około miesiącu. Tymczasem wysokie stężenie składników aktywnych zawartych w esseliv działa natychmiast. Dlatego gdy potrzebna jest szybka pomoc, warto włączyć suplement do swojej diety. Ziołowa herbata i odpowiednia dieta pomogą natomiast w przyszłości zapobiec problemom z wątrobą i uchronić ją przed zaburzeniami pracy.