Leki na potencję bez recepty- co zawierają?

Badania wskazują, że nawet 1,5 mln mężczyzn może cierpieć z powodu problemów z potencją. Mogą mieć one różne objawy. Najczęściej w postaci niemożności osiągnięcia wzwodu, czyli erekcji. Występuje również brak podniecenia seksualnego czy zaburzenia wytrysku. Na seksualność człowieka wpływają różne czynniki, w tym także stan zdrowia i problemy zdrowotne. Największym zagrożeniem dla osiągnięcia wzwodu są choroby układu krążenia, cukrzyca, zaburzenia hormonalne. Istotne znaczenie mają również czynniki takie jak: intensywny tryb życia, brak aktywności fizycznej, stres, nieodpowiednia dieta, używki, zanieczyszczone środowisko. Przeszkodą w satysfakcjonującym życiu seksualnym mogą też być niedobory witamin i minerałów. Dostępne są jednak skuteczne leki na potencję, wśród nich przede wszystkim tabletki na potencję z Nowafarmacja.pl.

Jak zwalczyć zaburzenia erekcji?

Aby w pełni korzystać z uroków seksualności, należy w pierwszej kolejności zadbać o swoje ciało. Kluczowe mogą okazać się codzienne nawyki, które bezwzględnie należy zamienić na zdrowsze. Warto także zainwestować w specjalne tabletki na potencję, które zawierają specjalnie opracowane formuły wspierające prawidłowe funkcje seksualne mężczyzny. Tabletki na erekcje zawierają najczęściej wyciągi roślinne, witaminy i minerały, które poprawiają ogólną sprawność organizmu. Kluczowe znaczenie wśród nich mają: witamina E, cynk, kwas foliowy, arginina, żeń-szeń, kwas pantotenowy. Środek na potencję w formie suplementu jest bezpieczny i naturalny.

W jaki sposób działają leki na potencję bez recepty?

Dostępne są także niebieskie tabletki, które są wyrobem farmaceutycznym. Tabletki na erekcję bez recepty zawierają substancję czynną, którą jest sildenafil. Wywołuje ona rozkurcz mięśni gładkich, czego konsekwencją jest zwiększenie napływu krwi do prącia. Warto jednak pamiętać, że tabletki na erekcję nie działają bez wcześniej stymulacji seksualnej. W związku z tym niezbędne jest pobudzenie seksualne, aby osiągnąć erekcję. Leki, które zawierają sildenafil to tabletki na długą erekcję powlekane lub do rozgryzania i żucia.