Mensil – słynny lek na potencję

mensil lek na potencję

Istnieje wiele leków, które stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji. Zaburzenia te to coraz częstszy problem. Dotyka on mężczyzn w różnym wieku i często wynika nie tylko z problemów fizjologicznych (otyłość, problemy sercowo-naczyniowe), ale może mieć podłoże psychiczne (na przykład stres przed stosunkiem, nieśmiałość). Mensil jest lekiem, który leczy zaburzenia wzwodu różnej etiologii i może być pomocny dla wielu mężczyzn. Jest również dostępny bez recepty.

Mensil: czym jest?

Mensil to lek, którego główną substancją czynną jest sildenafil, a więc substancja, która rozszerza światło naczyń krwionośnych, obniża ciśnienie i ułatwia napływ krwi do prącia. Dzięki temu możliwość uzyskania wzwodu jest łatwiejsza, a czas erekcji wystarczający do odbycia prawidłowego i satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Mensil: jak działa i jak go stosować?

mensil lek na potencję

Sildenafil zawarty w preparacie (każda tabletka ma 25 miligramów tej substancji) pomaga osiągnąć erekcję, jednak nie wzbudza pożądania, ponieważ nie wpływa na libido. Aby lek zadziałał, konieczne jest pobudzenie seksualne w reakcji na bodziec erotyczny. Bez tego komponentu lek okaże się nieskuteczny.

W opakowaniu znajduje się od dwóch do trzydziestu tabletek (w zależności od wielkości opakowania). Tabletkę rozgryza się i żuje, a preparat zaczyna działać po kilkunastu minutach. Najlepiej jednak przyjmować preparat na pół godziny do godziny przed planowanym stosunkiem, aby substancja osiągała najwyższe stężenie we krwi. Lek działa do pięciu godzin, w tym czasie ułatwia uzyskanie erekcji i utrzymanie jej przez czas umożliwiający odbycie stosunku.

Mensil jest lekiem bezpiecznym, dostępnym bez recepty, jednak warto skonsultować się ze specjalistą, by wykluczyć czynniki, które mogłyby uniemożliwić przyjmowanie preparatu. Opinie o leku Mensil, zarówno pacjentów, jak i lekarzy, są bardzo pozytywne. Cena leku Mensil zaś jest bardzo przystępna.