Litozin dla dobrej kondycji stawów

Wśród części ciała, które narażone są na kontuzje i uszkodzenia bardziej niż inne, są stawy. Pracują one nieustannie przez całe życie człowieka, a niejednokrotnie są narażone na duże przeciążenia. To powoduje, że wiele osób zaczyna narzekać na stawy już we wczesnym wieku.

Aby jak najdłużej zachować stawy w dobrej kondycji, warto wspierać je suplementami dostępnymi na rynku. Pozwolą one uzupełnić organizm w te składniki, których nie dostarcza się wraz z pożywieniem. Jednym z suplementów na stawy dostępnych na rynku jest litozin, który wpływa na elastyczność stawów.

Czym jest litozin?

Litozn to preparat pochodzenia skandynawskiego (producent OrklaCare). Zawiera on substancję o nazwie Rosenoid, a jej nazwa zdradza, że została ona wyizolowana z dzikiej róży. Preparat zawiera też witaminę C. Suplement ten działa trojako: zwiększa elastyczność stawów poprzez ich regenerację, chroni je przed szybkim zużywaniem i kolejnymi kontuzjami oraz wspomaga ich elastyczność.

Jaki litozin dla kogo?

Na rynku dostępne są trzy rodzaje tego preparatu: forte, activ i kolagen. Każdy ma nieco inne działanie, ale wszystkie one mają jedną wspólną zaletę, że wspomagają prawidłowe funkcjonowanie stawów. Litozin forte zawiera podwójną dawkę rosenoidu, activ przeznaczony jest dla osób szczególnie dużo poruszających się, a kolagen ma szczególne właściwości zwiększające elastyczność połączeń stawowych. Pozytywne skutki przyjmowania litozinu zauważalne są już po kilkunastu tygodniach regularnego przyjmowania suplementu.