Wzmocnij swoją potencję z tabletkami Braveran

braveran

Fascynujące życie seksualne jest podstawą udanego związku. Każdemu mężczyźnie mogą się przytrafić problemy z potencją. Stresujący i niezdrowy tryb życia, różne schorzenia czy wiek- to wszystko może powodować pogorszenie jakości erekcji. Najważniejsze w takiej sytuacji nie popadać w panikę. Z pomocą przyjdą tabletki Braveran.

Braveran- działanie. Kiedy stosować oraz w jakich sytuacjach jest pomocny

Zawarte w Braveranie substancje aktywne pomagają poprawić jakość erekcji. Kluczowym składnikiem tabletek jest L-arginina. Jest ona odpowiedzialna za wytwarzanie tlenku azotu, ten z kolei odpowiedzialny jest za poszerzenie naczynek krwionośnych i szybszy transport krwi do narządów płciowych.

Inna substancją aktywną zawartą w preparacie jest lidokaina. Charakteryzuje się ona działaniem znieczulającym. Zmniejsza wrażliwość penis na dotyk co powoduje opóźnienie wytrysku.

Ponadto lek Braveran zawiera mieszankę naturalnych wyciągów roślinnych i witamin co wspomaga ogólną witalność.

Preparat jest zatem środkiem przeznaczonym dla mężczyzn. Jego zadaniem jest uzupełnienie diety w składniki wpływające na poprawienie libida i sprawności seksualnej.

na potencję

Braveran tabletki- dawkowanie i przeciwwskazania

 Braveran (https://www.nowafarmacja.pl/braveran) powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami na ulotce. Dorosły mężczyzna może przyjąć maksymalnie 4 tabletki na 60 minut przed stosunkiem. Nie należy przekraczać dawki. Może to zagrażać życiu lub zdrowiu. Zażycie większej ilości leku powinno być skonsultowane z lekarzem.

Lek braveran jak każdy inny powinien być stosowany ostrożnie w przypadku mężczyzn z niektórymi schorzeniami. Szczególnie w przypadku nadciśnienia tętniczego lub po przebytym zawale powinno się zapytać lekarza o radę.

Nie ma danych na temat ewentualnych skutków ubocznych, wpływu na prowadzenie pojazdów czy interakcji z innymi lekami.

Tabletki Braveran uznawane są za skuteczne. Zwiększają popęd seksualny, pomagają wywołać i przedłużyć erekcję. Dodatkowo korzystnie wpływają na ilość testosteronu i chronią męskie komórki rozrodcze.