Mensil, czy to skuteczny lek na zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji są jednym z najbardziej wstydliwych problemów, który dotyka mężczyzn. Wielu z nich wstydzi się zasięgnąć porady u lekarza i szuka sposobu na walkę z problemem. Jednym z najpopularniejszych specyfików, który pomaga zwalczyć to zaburzenie jest Sildenafil – do tej pory kojarzony głównie z obecności w Viagrze, ale to nie jedyny specyfik w aptece z tym składnikiem. Dowiedz się, jaki lek dostępny bez recepty, pomoże Ci zwalczyć problemy z erekcją. 

Czym jest sildenafil

Sildenafil jest to substancja aktywna, która odpowiada za działanie leku. Terapeutycznym działaniem pożądanym tabletek z tą substancją, jest uzyskanie wzwodu, który umożliwi odbycie stosunku seksualnego. Warto jednak pamiętać, że erekcja nie pojawia się samoistnie, a jest do tego wymagana stymulacja seksualna.

Najpopularniejszym lekiem, który zawiera tę substancję jest Viagra, jednak jest ona dostępna tylko na receptę. Istnieje jednak szereg innych preparatów, które nie muszą być przypisane przez lekarza pomimo tego, że zawierają wspominany sildenafil (np. Mensil)

Leki dostępne bez recepty

Pomimo tego, że wielu mężczyzn kojarzy skuteczne leczenie problemów z erekcją z wizytą u lekarza i odebraniem recepty na Viagrę, to w aptece dostępnych jest szereg produktów, które działają równie skutecznie, również zawierają sildenafil i nie wymagają przedstawienia recepty od lekarza podczas ich zakupu.

Jednym z takich preparatów jest Mensil https://www.aptekagalen.pl/mensil-25mg-2tbl, który dostępny jest w formie tabletek do rozgryzania i żucia. Jego działanie można zaobserwować już po 12 minutach, a długość działania utrzymuje się nawet do 5 godzin, co jest typowe dla środków opartych na tej substancji aktywnej.